پشتیبانی فنی و خدمات نیروگاه پارسیاگاز

تیم فروشِ تجهیزات و پشتیبانی کارخانه پارسیاگاز، با استفاده از تجربه سالیان متمادی در تولید و نگهداری گازهایی با خلوص بالا به شما کمک می‌کنند، گاز مناسب با نیاز کسب‌وکار خود را در کوتاهترین زمان، با بهترین کیفیت  دریافت نمایید. پارسیاگاز مجموعه‌ای از خدمات و راه حل‌ها برای صنایع مختلف با هر  میزان وسعتی دارد.

کارشناسان پارسیاگاز از نقطه شروع همکاری با ما تا نقطه پایان، با شما همکاری خواهند کرد تا محصول مورد نظر خود را با شرایط عالی از نظر قیمت و کیفیت سفارش دهید. پارسیا گاز تضمین می‌کند،خطرات ناشی از حمل و نقل و نگهداری محصول را کاهش داده و کیفیت گاز دریافتی ایده‌آل کسب وکارتان باشد.

20200310160536-GettyImages-1132874986-1024x682

خدماتی که ما در پارسیا گاز ارائه می‌کنیم.

تیم مجرب پارسیا گاز متشکل از مهندسین رشته‌های مختلف بوده و خدماتی از جمله جداسازی هوا، گاز طبیعی مایع، بازیابی هیدروژن، بازیابی هلیوم و تأسیسات پردازش هیدروکربن و … را ارائه می‌دهند.

پروژه‌های سرمایه‌ای، تعمیرات، توسعه و ارتقاء

با دهه‌ها تجربه مهندسی و عملیاتی پشت سرمان، پارسیا گاز می‌تواند راه‌های عملی و مقرون به صرفه را برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان ارائه دهد، با ما در تماس باشید.

طراحی و تعمیر جعبه سرد

تیم های نوآورانه ما متشکل از مهندسان، تکنسین‌ها و جوشکاران اینجا هستند تا بازرسی، عیب‌یابی، تعمیر یا ارتقای جعبه سرد شما را تسهیل کنند که منجر به صرفه‌جویی در هزینه و کاهش زمان خرابی می‌شود.

آموزش اپراتور

اگر نیاز به آموزش برای اپراتورهای جدید داشته باشید یا به کارکنان فعلی فرصتی برای تجدید و بروزرسانی مهارت‌های خود بدهید، کارکنان مجرب پارسیا گاز می‌توانند دانش مورد نیاز آنها را ارائه دهند.

ارتقاء و پشتیبانی سیستم را کنترل کنید.

ما طیف گسترده‌ای از خدمات و پشتیبانی را ارائه می‌کنیم، از ارتقای سیستم‌های قدیمی تا پیکربندی سیستم‌ها برای توسعه کارخانه که سطوح بالاتری از اتوماسیون و یکپارچه‌سازی سیستم بهتر داده‌های کارخانه و فرآیند را ارائه می‌دهد.

بسته های خدمات فنی سفارشی

بسته‌های خدمات فنی سفارشی‌شده پارسیا گاز به گونه‌ای طـــراحی شده‌اند که به افراد شما پشتیبانی مـــــــــهندسی و عملیاتی لازم برای راه‌اندازی ایمن و قابل اعتماد کارخانه‌تان را بدهد.

پشتیبانی مشتری

خدمات عالی به مشتریان هدف ما است. ما به پشتیبانی برتر مشتری از طریق خدمات، ارزش افزوده اختصاص داده‌‌ایم. هدف ما ارائه ابزار و اطلاعات به مشتریانمان است تا تجارت با ما را آسان‌تر و راحت‌تر کنیم. از طریق طیف کامل خدمات آنلاین ما، می‌توانید سفارش دهید، فاکتورها را دانلود کنید، در پرداخت الکترونیکی ثبت‌نام کنید و …

راهنمای سفارش

راه های دیگری نیز برای ثبت سفارشات شما با پارسیا گاز وجود دارد. ما تعدادی سیستم خودکار را پیاده‌سازی کرده‌ایم تا بتوانید به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. اگر چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا نکردید، همیشه می‌توانید، برای اطلاعات بیشتر با نماینده خدمات مشتریان پارسیا گاز، از طریق صفحه تماس با ما، تماس بگیرید.

وضعیت سفارش

برای آخرین اطلاعات در مورد وضعیت سفارش محصول خود، لطفا با نماینده خدمات مشتریان پارسیاگاز تماس بگیرید.

هلدینگ سیلندر

محفظه‌های سیلندر طوری طراحی شده‌اند که تصویر واضحی از سیلندرهای اجاره‌ای که در حال حاضر در اختیار دارید به شما ارائه دهد.

مدیریت موجودی

از مدیریت موجودی می‌توان برای وارد کردن خوانش مخزن، ثبت سفارش، مشاهده استفاده از محصول و اطلاع‌رسانی به پارسیا گاز از تغییرات در برنامه تولید خود استفاده کنید. در واقع با برنامه‌های نظارتی ما، می‌توانید مصرف گاز خودرا کنترل کنید و محصول شما در صورت نیاز به طور خودکار در زمان مشخص دوباره تکمیل ظرفیت می‌شود. تحویل محصولات از مرکز ما برنامه‌ریزی می‌شود، جایی که ما تحویل را با استفاده از نرم‌افزار اختصاصی خود و سیستم‌های دورسنجی از راه دور پیش‌بینی می‌کنیم. مرکز تدارکات ما می‌تواند به شما کمک کند تا کنترل موجودی و هزینه‌های گزارش را کاهش دهد و ترافیک کامیون‌های تحویل را در محل شما به حداقل برساند.

سند بازرسی متعلق به مشتری

چک لیست متعلق به مشتری، الزامات سیستم را برای مشتریانی که مخازن خود را در اختیار دارند در زمان آماده‌سازی برای بازرسی انجام شده توسط تکنسین مهندسی محصولات، قبل از هر گونه تحویل، فراهم می‌کند.