سؤالات متداول

سوالات متداول شما کاربران گرامی پارسیا گاز را جمع آوری نموده و به همراه پاسخ در این صفحه قرار داده ایم. اگر سوال شما در قسمت سوالات نیست، از فرم پاییین صفحه پرسش خود را برای ما ارسال کنید.

برای ثبت سفارش هر نوع گاز اکسیژن،نیتروژن، آرگون به صورت مایع و گاز می توانید از طریق صفحه ثبت سفارش به صورت آنلاین اقدام کنید و یا با یکی از شماره های تماس که در صفحه ارتباط با ما قرار دارد تماس گرفته و با مسئول سفارشات ارتباط گرفته و محصول درخواستی خود را ثبت نمایید.

در پارسیا گاز ما می دانیم که مشتریان ما ممکن است بخواهند قبل از سفارش دادن به ما، درخواست دریافت لیست قیمت را داشته باشند. از طریق صفحه تماس می توانید به سرعت یک پیشنهاد ارسال کنید و از نماینده ما پاسخ دریافت کنید.

در ایمیل و یا پیامکی که پارسیاگاز ارسال کرده است، اطلاعات نمایندگان فروش خود را دارید.

اگر به این دسترسی ندارید، می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس info@parsiagas.com یا با شماره تلفن 021-56906190 با خدمات مشتری الکترونیکی تماس بگیرید.

برای همکاری با پارسیاگاز می توانید در سایت در صفحه استخدام فرم را تکمیل نموده و منتظر جواب از طرف ما باشید.

به دلیل حجم بالای فرم هایی که پارسیاگاز به صورت روزانه دریافت می کند، ما نمی توانیم شخصاً به درخواست شما پاسخ دهیم. نتیجه از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. از علاقه شما به پارسیا گاز سپاسگذاریم و آرزوی بهترین های شغلی را برای شما داریم.

برای ارتباط با مشاوران و متخصصین پارسیاگاز برای تعیین درجه خلوص و چگالی محصولات درخواستی خود از پارسیاگاز با شماره 021-56906192 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل contact@parsiagas.com درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

حمل و انتقال محصول از کارخانه پارسیاگاز به محل مورد نظر شما، بسته به درخواست شما هم توسط پارسیاگاز انجام می شود و هم خود شما می توانید انتقال محصول را برعهده داشته باشید.

مشاوران پارسیاگاز توضیحات کامل را برای انتخاب ظرف محصول مورد نظر باتوجه به مسافت و حجم محصول درخواستی شما ارائه می دهند تا بهترین تصمیم را در این مورد داشته باشید.

پارسیاگاز به شما این امکان را می دهد که محصول شما طبق سفارش درخواستی شما با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن و به روش ایمن به دست شما خواهد رسید.

بسیار خرسندیم که این سوال را پرسیدید… باید بگویم که بله در سایت پارسیا گاز در صفحه هر محصول کاتالوگ نکات ایمنی و آموزشی هر محصول را تهیه نموده ایم و برای شما جهت دانلود بارگذاری کرده ایم و شما می توانید این مطالب را از سایت دانلود نموده و استفاده نمایید.

جواب سوالت را نیافتی؟ همین الان بپرس!

پرسش های خود را برای ما ارسال کنید.

هر سوال، درخواست، یا بازخوردی از پارسیا گاز دارید توسط این فرم برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت جواب را برای شما ارسال کنیم.

عضویت در خبرنامه

لطفا اگر سوالی دارید به ما اطلاع دهید