سؤالات متداول

سوالات متداول شما کاربران گرامی پارسیا گاز را جمع آوری نموده و به همراه پاسخ در این صفحه قرار داده ایم. اگر سوال شما در قسمت سوالات نیست، از فرم پایین صفحه پرسش خود را برای ما ارسال کنید.
چطور سفارش خود را ثبت کنم؟

در پارسیا گاز ما می دانیم که مشتریان ما ممکن است بخواهند قبل از سفارش دادن به ما، درخواست دریافت لیست قیمت را داشته باشند. از طریق صفحه تماس می توانید به سرعت یک پیشنهاد ارسال کنید و از نماینده ما پاسخ دریافت کنید.

برای دریافت قیمت با چه کسی تماس بگیرم؟

در پارسیا گاز ما می دانیم که مشتریان ما ممکن است بخواهند قبل از سفارش دادن به ما، درخواست دریافت لیست قیمت را داشته باشند. از طریق صفحه تماس می توانید به سرعت یک پیشنهاد ارسال کنید و از نماینده ما پاسخ دریافت کنید.

چگونه با نماینده فروش خود تماس بگیرم؟

در ایمیل و یا پیامکی که پارسیاگاز ارسال کرده است، اطلاعات نمایندگان فروش خود را دارید.

اگر به این دسترسی ندارید، می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس info@parsiagas.com یا با شماره تلفن 021-56906190 با خدمات مشتری الکترونیکی تماس بگیرید.

چطور می توانم با شما همکاری داشته باشم؟

برای همکاری با پارسیاگاز می توانید در سایت در صفحه استخدام فرم را تکمیل نموده و منتظر جواب از طرف ما باشید.

من فرم استخدام را تکمیل کردم. وضعیت درخواست من چگونه است؟

به دلیل حجم بالای فرم هایی که پارسیاگاز به صورت روزانه دریافت می کند، ما نمی توانیم شخصاً به درخواست شما پاسخ دهیم. نتیجه از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. از علاقه شما به پارسیا گاز سپاسگذاریم و آرزوی بهترین های شغلی را برای شما داریم.

چطور برای خرید محصول مشاوره بگیرم؟

برای ارتباط با مشاوران و متخصصین پارسیاگاز برای تعیین درجه خلوص و چگالی محصولات درخواستی خود از پارسیاگاز با شماره 021-56906192 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل contact@parsiagas.com درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

انتقال و حمل محصول چگونه است؟

حمل و انتقال محصول از کارخانه پارسیاگاز به محل مورد نظر شما، بسته به درخواست شما هم توسط پارسیاگاز انجام می شود و هم خود شما می توانید انتقال محصول را برعهده داشته باشید.

از کجا بدانم کدام ظرف محصول را انتخاب نمایم؟

مشاوران پارسیاگاز توضیحات کامل را برای انتخاب ظرف محصول مورد نظر باتوجه به مسافت و حجم محصول درخواستی شما ارائه می دهند تا بهترین تصمیم را در این مورد داشته باشید.

چطور از محصول دریافتی مطمئن باشم؟

پارسیاگاز به شما این امکان را می دهد که محصول شما طبق سفارش درخواستی شما با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن و به روش ایمن به دست شما خواهد رسید.

آیا پارسیاگاز در جهت ایمنی نکات آموزشی آنلاین دارد؟

بسیار خرسندیم که این سوال را پرسیدید... باید بگویم که بله در سایت پارسیا گاز در صفحه هر محصول کاتالوگ نکات ایمنی و آموزشی هر محصول را تهیه نموده ایم و برای شما جهت دانلود بارگذاری کرده ایم و شما می توانید این مطالب را از سایت دانلود نموده و استفاده نمایید.