about-us

شرکـت پارسیاگاز آسیا فـراز

تاریخچه

شرکت پارسیاگاز آسیا فراز در سال ۱۳۹۰ با هدف تولید و توزیع نیتروژن، اکسیژن، آرگون به صورت مایع، گاز و گازهای ترکیبی (مخلوط) با خلوص آزمایشگاهی در اســتان تهران تـاسیـس گــردیـد. ایـن شرکــت بـا اتـکـا به تـجـربه ۵۰ ســالـه مـوسسان، مـدیـران و هـمـچنین تـیـم مـهـندسـی مـتخـصص و جوان گامی در افزایش بهره وری و رفع نیازهای تولید کنندگان در صنایع مختلف برداشته است. همواره کیفیت محصولات با درصد خلوص مطلوب و اطمینان از دریافت به موقع سفارشات در این صنعت، از دغدغه های مصرف کننده گان بوده است. در راستای حل این معضلات، شرکت پارسیا گاز با ارائه راه حل های مرتبط با صنایع مختلف، سیستم موقعیت یابی آنلاین، نیروگاه برق پشتیبان و پشتیبانی ۷/۲۴ به رفع این دغدغه ها پرداخته است.

تیم پارسیاگاز

پارسیاگاز جمعی از نخبگان فنی و مدیریتی که دارای مدارک دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های مهندسی شیمی، برق قدرت، برق و الکترونیک، مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی هستند، را گرد هم آورده است. تیم مستعد پارسیاگاز که هم از نظر علمی عمیق و هم دارای تجربه غنی در زمینه ارائه راه حل، مدیریت پروژه و تحقیق و توسعه هستند را با باور به “انضباط شخصی و تعهد اجتماعی برای ادغام فن آوری پیشرفته با محصولات”، متعهد ساخته و تصمیم به تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خدمات تجزیه و تحلیل گاز در کلاس جهانی می باشند.

پارسیاگاز چگونه می تواند به شما کمک کند؟

اهداف شما اهداف ما هستند، بنابراین صرف نظر از اینکه چه برنامه ریزی ای دارید یا قصد دارید چه مواردی را به دست آورید و به کدام نقطه برسید، ما آماده هستیم تا به عنوان شریک خاموش، در کنار شما باشیم. بنابراین برای به دست آوردن بهترین بهره وری و راه حل ها برای صنعت خود با ما تماس بگیرید.

تیم پارسیا گاز

عباس-فقهی

سید عباس فقهی

مدیر عامل

آقای عباس فقهی در سال 1328 متولد شدند و از سال 1354 وارد صنعت تولید و توزیع گازهای طبی و صنعتی گردیدند. در سابقه ی ایشان بالغ بر احداث 5 واحد خط تولید و  مشاوره در زمینه احداث واحدهای تولیدی با همکاری مدیران شرکت های خارجی وجود دارد. ایشان همچنین به عنوان مشاور در کنار ارگان های دولتی و خصوصی در جهت بهروری بیشتر در مصرف گازهای اکسیژن، نیتروژن و آرگون بوده اند.

سید فرزین فقهی

رئیس هئیت مدیره

آقای فرزین فقهی متولد 1355 می باشد و پس از اخذ مدرک کارشناسی فیزیک از دانشگاه اصفهان وارد فعالیت تولید گازهای طبی و صنعتی در کنار پدر شدند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه ی مدیریت در بخش تولید و تحقیق و توسعه در حوزه گازهای طبی و صنعتی، در حال حاضر به عنوان مدیر عامل مجتمع تولید و توزیع گازهای طبی و صنعتی سپاهان هستند. این واحد به عنوان بزرگ ترین واحد تولیدی در زمینه تولید گاز و همچنین بزرگترین سیستم توزیع محصولات گازی در اصفهان می باشد.

دکتر تقی قفقازی

عضو هیئت مدیره

دکتر تقی قفقازی متولد سال 1318 با کسب مدرک دکتری فارموکولوژی از دانشگاه اصفهان به عنوان یکی از موسسین این رشته در ایران تلاش های وافری در این خصوص به انجام رسانیده اند. در حال حاضر ایشان عضو هیات مدیره گل دارو، عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان و به عنوان دکتر فارموکلوژیست شرکت گل دارو در حال فعالیت می باشند و مقالات و کتاب های متعددی از ایشان به یادگار مانده است و افتخار این را داریم که آقای دکتر تقی قفقازی عضو هیئت مدیره پارسیاگاز هستند.

حمید-رضا-فقهی

حمیدرضا فقهی

قائم مقام مدیرعامل

مهندس سید حمید رضا فقهی متولد سال 1366 پس از اخذ مدرک کارشناسی صنایع در کنار پدر به عنوان مدیر اجرایی وارد شرکت پارسیاگاز شده اند. ایشان با سابقه کار 10 ساله در زمینه مدیریت پروژه و کنترل کیفیت واحد های تولیدی و صنعتی در حال حاضر به عنوان عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل شرکت پارسیاگاز در حال فعالیت می باشند. آقای فقهی سابقه درخشانی در حوزه تولید گازهای طبی و صنعتی به جهت تحقیق و توسعه و به صورت آکادمیک داشته اند.

همکاران مشاور​

دکتر فرهود ریسمانچیان

فارغ التحصیل دکتری در حوزه “مهندسی سیستم های صنعتی” از دانشگاه یونسی کره جنوبی است. تجربیات او پیرامون استفاده از روش‌های تحلیلی همچون بهینه سازی بر اساس مدل‌های ریاضی، فرآیند کاوی و فراگیری زبان ماشین برای به دست آوردن راه حل‌های مبتنی بر داده جهت بهبود عملکرد سیستم‌های صنعتی است. همکاری او با گروه پارسیاگاز شامل مشاوره پیرامون برنامه ریزی تولید و مدیریت زنجیره تامین با تمرکز بر انقلاب چهارم صنعتی و تحول دیجیتال است.

شرکت مهندسی نیرو رسان گستر؛ مدیر عامل: مهندس مهرداد قربانی

این شرکت از سال 1382 به منظور انجام خدمات مهندسی تامین تجهیزات و اجرای پروژه‌های الکتریکی و مکانیکی تاسیس گردید. به عنوان برخی از فعالیت‌های این شرکت می‌توان به خدمات مشاوره و نظارت پروژه‌های کارخانه‌های فولاد و پست های انتقال، خط انتقال و نیروگاه‌های مقیاس کوچک اشاره کرد. همچنین این شرکت اجرای پست 33/230 کیلو ولت فولاد ویان و پست توزیع 63/230 شهرک صنعتی کاوه، نهاوند و …. فعالیت داشته است. همکاری این شرکت با گروه پارسیاگاز شامل مشاوره و طراحی، سیستم های قدرت mv، مشاوره در زمینه کیبلینگ مدار فرمان و اتوماسیون می باشد.

دانشگاه ها

دانشگاه تهران: تحقیق و توسعه صنایع و تعریف پروژه های دانشگاهی

دانشگاه خراسگان: تحقیقات آزمایشگاهی، کارآموزی دانشجویان، تعریف پروپوزال های دانشگاهی بر اساس نیاز صنایع در افزایش بهره وری مصرف گازها

0 +
مشتریــــان ما
0 %
رضایت مشتریان
0 %
خلوص محصولات
0 %
کیفیت محصولات

پارسیاگاز با ساختار و استاندارد به روز

این شرکت با تکیه بر سال‌ها تجربه در صنعت تجزیه و تحلیل گاز و دانش فنی بالا و همچنین با آزمایشگاه پیشرفته و به روز در زمینه آنالیز گازها، محصولات مناسب برای صنایع، در شرایط مختلف تولید می کند و بر اساس سفارش مشتری محصولات  خود را ارائه می‌نماید. این محصولات به طور گسترده درصنایع  متالورژی، پتروشیمی، شیمیایی، انرژی، مواد غذایی، کشاورزی، حمل و نقل، پزشکی و داروسازی، صرفه جویی در مصرف آب، ساخت و ساز، تحقیقات علمی و بسیاری دیگر از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

با بهبود مستمر فناوری و مدیریت، پارسیاگاز متعهد شده است با راه حل های نوین و به روز، به افزایش بهره‌وری صنایع کمک شایانی نماید، و با ارائه راه حل های مطمئن و مقرون به صرفه وضعیت تجارت مشتریان را به وضعیت بهینه برساند.

ماموریت پارسیاگاز

نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت و خلوص تولید کنیم و با ایجاد بهترین راه حل ها و استانداردها، بالاترین بهره وری را به صنایع ارئه نماییم. با داشتن کمترین هزینه، ایمن ترین و سریع ترین سیستم توزیع و موقعیت یابی آنلاین تجربه رضایتمندی را به مشتریان ارائه می دهیم. استراتژی ما یاری رساندن به مشتریان به عنوان یک مشاور متخصص و با تجربه است.

چشم انداز پارسیاگاز

چشم انداز پارسیاگاز ایجاد شرکتی است که بهترین راه حل ها و بهره وری را در جهت بالاترین سودمندی برای صنایع مختلف و بیمارستان ها در منطقه غرب آسیا به همراه داشته باشد و در جهت تامین اطمینان، امنیت و حفظ محیط زیست و بهبود صنایع و بیمارستان ها گام بر دارد.

about-us

پیام مدیرعامل پارسیاگاز

رکن اصلی رقابت در بازار امروز، درک‌ نیازهای مشتریان در تولید و بهره وری آنها است. که بسیار مفتخر هستم مجموعه ی پارسیاگاز با مهندسین متخصص و جوان خود توانسته است علاوه بر توجه به کیفیت در کمال صداقت تمام نیازهای مصرف کنندگان را در نظر گرفته و با ارائه راه حل های نوین نه به عنوان تولید کننده بلکه به عنوان همراه و مشاور در کنارشان باشد.

ارزش‌ها
ایمنی

اولویت پارسیاگاز ایمنی است. ما معتقدیم که همه حوادث قابل پیشگیری هستند و کار ما هیچ آسیبی به مردم، جوامع یا محیط زیست نمی رساند. بنابراین برای بهبود فرهنگ ایمنی و عملکرد خود همواره تلاش می کنیم.

صداقت

همواره تلاش می کنیم تا از نظر اخلاقی و با بالاترین صداقت به اهداف خود برسیم. تعاملات شفاف و محترمانه بین مدیریت، کارمندان و شرکا، در اولویت تجارت ما قرار دارد.

مسئولیت پذیری

ما خودمان را برای عملکردمان، به صورت فردی و جمعی، مسئول می دانیم. هم بر آنچه که به دست می آوریم و هم چگونگی دستیابی به آن متمرکز هستیم و به تحقق اهداف فردی و شرکتی متعهد می شویم.

وفاداری

برای کارهایی که باید انجام شود همیشه هستیم و با کارمندان، شرکا و مشتریان برای حل مشکلات و دستیابی به اهداف همکاری مشترک داریم.

اعتمادسازی

به همکاران، شرکا و مشتریان خود گوش می دهیم بدون اینکه آنها را قضاوت کنیم.

نوآوری

ما همواره در حال خلق نوآوری ها هستیم تا نیازهای مشتریان را به بهترین صورت ممکن برآورده کنیم.

معرفی کارخانه تولید گازهای اکسیژن، نیتروژن، آرگون به صورت مایع و گاز پارسیا گاز