کاربرد گازها

هوافضا و هواپیماسازی و کاربرد گازهای طبیعی

پارسیا گاز آماده ی همکاری با شرکت هایی است که به طور مشخص در زمینه ی هوافضا و هواپیما سازی فعالیت دارند که با ارائه راه کارهای هدفمند با تولید، مصرف کنندگان بتوانند در کنار دستیابی به استانداردهای بالای محیط زیستی و امنیتی هزینه ی تولید خود را کاهش دهند و در جهت بهینه سازی سیستم تولید خود بهترین عملکرد را داشته باشند. در پارسیا گاز تلاش ما افزایش بهره وری شماست.

 
هوافضا-و-هواپیماسازی-و-گازهای-طبیعی-1024x576

نیتروژن در صنایع هوایی و فضایی

در صنایع هوایی و فضایی، به منظور تسهیل در تولید مواد بسیار سبک، مستحکم و مقاوم، در تونل های باد با عدد رینولدز بالا، کوره های عملیات حرارتی، و اتو کلاو ها کاربرد اساسی دارد. همچنین نیتروژن به عنوان گاز کمکی در برش لیزری، استفاده می‌شود.

آرگون در صنایع هوایی و فضایی

یک سوخت صنعتی بسیار مهم در زمینه ساخت لامپ ها و لیزرها است و همچنین کاربرد زیادی در صنایع جوشکاری دارد. به عنوان یک گاز خنثی ، آرگون در عملیات کربن دهی تحت خلا، و همین طور دیگر عملیات حرارتی کاربردی عمومی دارد.

 

هلیوم در صنایع هوایی و فضایی

هلیوم در هر دو فرم گاز و مایع، می تواند به عنوان یک گاز بالابر استفاده شود و همچنین به منظور پاکسازی و ایجاد فشار در سیستم های سوخت هیدروژن مایع و تشخیص نشتی ها به کار می رود.

 

وارد کردن گاز خنثی به محیط اتو کلاو:

پارسیا گاز با عنایت به دانش فنی خود در جهت ارزیابی خدمات و وارد کردن گاز خنثی به محیط اتو کلاو به سوی بهینه سازی و افزایش کارایی اتو کلاوهای صنعتی و بهره وری آنها در صنایع هوافضا و هواپیما سازی اعلام آمادگی می کند.

 

عملیات حرارتی:

عملیات حرارتی نیتروژن در حوزه های مختلف ارزان بوده و با بهره وری و کارایی بالا، کمک بزرگی در جهت دستیابی به استاندادهای سخت موجود در صنایع هوا فضا و هواپیما سازی است.

 

آهنگری:

برای تامین حرارت دهی یکنواخت در پروسه های پیش گرم کردن حساس برای پتک کاری آلیاژهای ویژه برای موتورهای جت و دیگر قطعات حساس هواپیماها و صنایع هوا فضا، مورد استفاده قرار می گیرند.