mix-nobak

گازهای ترکیبی

مخلوط گازی، ترکیب گازی

مخلوط های گاز در واقع هر ترکیبی از دو یا چند گاز است. در پارسیا گاز می توانیم از دو گاز به چندین گاز با اجزای مختلف مخلوط نماییم. مخلوط های گازی باعث بهبود و بهینه سازی عملکرد و کاهش هزینه تولید می‌شوند و در نتیجه دارای مزایای زیادی برای صنایع هستند. در پارسیاگاز برای تولید مخلوط های گازی بالاترین استانداردهای ایمنی و کیفیت را برای هر ترکیبی که تولید می کنیم در نظر می گیریم. استاندارد صنعتی با نسبت های تعریف شده صنعتی تولید می کنیم و همچنین می توانیم مخلوط های خاص را برای مشتری جهت کاربردهای خاص ایجاد کنیم. با کمک جدیدترین تجهیزات صنعتی و فن آوری اختلاط گاز می‌توانیم هر مخلوط گاز صنعتی را با دقت +/- 1٪ از اجزای موجود در مخلوط ها برای شما فراهم کنیم.

مخلوط-گازی

مخلوط گازی برای صنعت مواد غذایی

مخلوط گازی در صنعت غذا متشکل از نیتروژن، اکسیژن ویا دی اکسید کربن است که رشد میکروبی را تا حد زیادی کاهش می دهد، فساد را به تأخیر می اندازد و تخریب آنزیمی و بیوشیمیایی را کند می کند. از طعم، عطر و بافت مواد غذایی محافظت کرده و ماندگاری آن را بدون استفاده از مواد نگهدارنده افزایش دهید.

مخلوط های گازی بر پایه هلیوم

مخلوط های گازی تقویت شده با هلیوم، جوشکاری با کیفیت بالا را در سخت ترین محیط ها تضمین می کند. مخلوط های گازی در انواع مختلف با فرمول های دقیق در پارسیا گاز برای برآوردن نیازهای جوشکاریGMAW ، GTAW، PAW و لیزری شما وجود دارد.

مخلوط های گازی بر پایه هیدروژن

این مخلوط های تقویت شده با هیدروژن در طیف گسترده ای با فرمولاسیون دقیق برای کاربردهای جوشکاری و برش با کیفیت بالا وجود دارد. بنابراین اگر به دنبال افزایش کیفیت جوش های خود درGMAW ،GTAW یا جوشکاری پلاسما، لوله کشی یا برش هستید، ترکیبی ازاین میکس های گازی برای این نیاز و درخواست شما در دسترس است.

مخلوط گازی لیزری

مخلوط های گازی لیزری برای تولید پرتو در طیف گسترده ای از لیزرهای دی اکسید کربن استفاده می شود. هنگامی که با یک سیستم تحویل مناسب طراحی می شود، این ترکیب گازی می تواند به شما در دستیابی به عملکرد مطلوب لیزر، حداکثر کارایی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری کمک کند.

گاز میکس برای جوشکاری

معمولاً یک ترکیب آرگون و CO2 75/25 بهترین گزینه کلی برای جوشکاری MIG در نظر گرفته می شود، بنابراین توصیه اصلی ما در پارسیا گاز همین است. همچنین گاهی اوقات از ترکیب سه‌گانه هلیوم، آرگون و CO2 استفاده می‌شود.

مخلوط گازی پزشکی

با مخلوط گازی پزشکی شما گازهایی دریافت می کنید که بالاترین سطوح خلوص، سازگاری و انطباق با استانداردها را دارند. و همچنین کیفیت کار پزشکی، دارویی، بیوتکنولوژی و بهره وری شما را افزایش می دهد.